Suur rinnakorv 01.03.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on probleem, mul on suur rinnakorv 75c-d ja tänu sellele on alaselg valutama hakanud, mitu korda päevas pean masseerima, et ära kaoksid valud.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjeldate oma vaevusi aga küsimust ei esita. Suur rinnapartii võib selja probleeme tõesti põhjustada. Seljavalud võivad tekkida ebaõigest rühist aga samuti ka vähesest treenitusest. Väga ekstreemsetel juhtudel on võimalik ka rindade redukstioonplastika