peale keisrilõiget lihased 23.01.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Peale keisrit on mõõdas 6 kuud, alguses ma seda armi ei katsinud aga mõned kuud tagasi avastasin, et lihased pole kokku kasvanud aga on tekkinud selline auk kui näpuga katsud, siis näpp vajud auku ja mõlemilt poolt tunnen lihaseid. Selline tunne, et peale seda kui niidid välja võeti, siis kas ma liigutasin valesti ja arm sees rebenes, sest tuleb üks päev meelde kui kõhus käis tugev valu läbi! Pimesool on mul ka väljalõigatud ja see koht on ilusti sile. Ma loodan, et te saite mu seletusest aru! Küsimus on aga selles, et kas ma peaksin pöörduma arsti juurde ja see õmmeldakse uuesti kokku või nüüd jääbki see niimodi!
TÄNAN TEID VASTU EEST!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi võiks Teil olla armisong. Kas see nii ka tegelikult on saab öelda siiski peale läbivaatust. Selleks tuleb ikkagi pöörduda arsti poole.