kael valus 11.03.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere, mul on paremal pool kael valus, kohe lõua alt, juba pea pool aastat, kui tõstad kätt näiteks, v6i teed mingeid liigutusi eriti parema käega ja annab aina rohkem tunda, mida teha, millega määrida?

aitäh/

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan arstile pöörduda. Kaela valu liigutamisel võiks olla põhjustatud kaelaradikuliidist. Näidake end esmalt perearstile, tema siis otsustab, kas vajate eriarsti konsultatsiooni.