Puupaketi alla jäänud käsi vol2 14.03.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, umbes 6 kuud tagasi küsisin käe kohta, mis jäi puukati alla umbes 8a. tagasi ja näeb nüüd natuke imelik välja. Nimelt on pöial krõnksus vms..
Kaheksa aasta vanused röntkenpildid on siin aadressil (nüüdseks on sõrm samasugune, kuid suurem): http://www.zone.ee/chris550/sorm/
Seal on pildid sorm.JPG ja sorm2.JPG
Küsimus oleks järgmine: Oleks vaja see sirgeks saada, kas seda on võimalik normaalseks teha kirurgilisel teel, Armin Heimanni juures? (olen Võtsin selleks küsimuseks pikalt hoogu..
Tänud ette!!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kindel on see, et kirurgiline vahelesegamine on ainuke võimalus ja dr. Heiman on õige mees seda tegema - ta on ortopeed, kes on spetsialiseerunud käekirurgiale. Probleem võib olla ainult selles, kui palju hakkab küüslüli peale sirgeks tegemist liikuma.