Imelik moodustis/muna 24.05.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Paar kuud tagasi avastasin paremast kannikast lohu seest munakujulise moodustise ja see teeb haiget.
Pöördusin perearstile ja ilma mingisuguse uuringuta ütles et tromb.
Mida edasi teha, et veenduda et see pole midagi muud, sest angiiniga ta tembutas ja nüüd asjad niikaugel et ilmselt tuleb mandlite eemaldamine ja üleüldiselt väga ükskõikse käitumisega.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ultraheli uuring oleks sel puhul otstarbekas. Perearst võiks selle korraldada.