Tekkis jalalabade tursumine ,ja mida veel tuleks ette võttamis kandus ka säärtele,Perearst piirdus torasemide tablettidega.Kas sellest piisab 05.01.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Jaalabade tursumine,mis ka kõrgumale levinud.Eelnes tuimus ja kiskuv tiriv tunne ka teistes lihastes.Samuti ka käte -jalgade suremine ööseti.Perearst määras pärast vereanalüüse,mis konkreetset leidu ei näidanud,välja arvatud psa eesnäärme näidu tõus.Arvas,et turse möödub torsamidi tablettidest?Kas sellest piisab,et kõik normaliseerub?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Usaldage oma perearsti !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi