Valud vasakpoolses alakõhus 26.07.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Kevadest saati valud alakõhus Märtsis operatsioon ITK-s, kus eemaldati munasarjad.Emakas alles.Varsti hakkasid peale oppi jälle tuimad valud vasakpoolses alakõhus.Perearstile tehtud uriini ja vereproov, tulemus, et kõik korras.
Tarvitan NO-SPA-t valu leevendamiseks, aga suurt tulu pole.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma Teid opereerinud arsti poole. Minul on midagi raske arvata, kuna ei tea, millised uuringud Teile enne operatsiooni tehti. Vasakpoolne alakõhu valu võiks olla seotud sigmasoolega, Ka operatsioonijrgsed liited tulevad arvesse.