Kaenla all suurem muhk 16.01.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Tahaksin teada, et mul on juba pikemat aega paremal pool kaenla all suurem muhk. Kas ma peaksin sellepärast muretsema ja arsti juurde minema? Nüüd viimasel ajal on mõnikord harva valu teinud sinna.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Muhk kaenla all ei ole igal juhul normaalne. hea vähemalt, et ta Teile olulist häda ei tee. Tegu võib olla lümfisõlmega, lisarinnanäärmega või miski muu kasvajaga. Arvan, et peaksite perearstile näitama.