nahal tume sünnimärgi taoline näsa 23.04.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

olen 20a ja mul on pea eluaeg onud kaela taga selline pruun kõrgem nahapunn, neil vist mingi nimi ka, sünnimärk see ei ole vist.
kas sellised punne on võimalik eemaldada ka mingit moodi? kes neid eemaldaks ja kus?
ootan vastust
ette tänades,
Daisi

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Selliseid nahakasvajaid on võimalik eemaldada iga kirurgi juures nii polikliinikutes kui ka haiglates. Tuleb võtta perearsti saatekiri ja minna kirurgi vastuvõtule.