Kasvaja või muu haigus 05.01.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Maksa vasaku sagara eesmisel kontuuril on ~ 1cm hüpodensiivne struktuur. Leitud kompuuter uuringust.
Samuti tugev juuste väljalangus üle 1 aasta juba, näonahk muutub punaseks aegajalt.
Kõhuvalud eriti paremal roietest allpool ulatuses kuni naba küljeni.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

1 cm läbimõõduga maksa kolle ei tohiks isegi kasvaja korral selliseid sümptomeid anda. Sellise kirjelduse alusel ei oska ka midagi konkreetset Teie vaevuste põhjuseks pakkuda. Ka on raske nendele sümptomitele ühist nimetajat leida, võimalik ka mitu probleemi. Tuleks edasi uurida.