Käte suremine 06.05.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere

Tänan vastuse eest!
5- aastat tagasi sattusin kopsuga emosse ja sealsed arstid tuvastasid ühtlasi ka insudi.
Käisin perearsti juures kes suunas mind Rapla neuroloogi juurde, seal lasti teha mitmeid uuringuid ja selle alusel arst ei tuvastanud, et mul oleks olnud insult.
Kuus aastat tagasi tekkis paremasse kätte valud ja hiljem jalga, paar kuud ei saanud toastki välja, jalg ei tahtnud alluda liikumisele.
Millist arsti soovitate, sest sellest ajast väldin nendega kontakti.

Lugupidamisega

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitaksin Teil uuesti neuroloogi poole pöörduda.