Pilodinaalsiinuse lõikus 04.04.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist , käisin 13ndal veebruaril pilodinaalsiinusega operatsioonil . Nüüdseks olen 2 nädalat tööl käinud ja tagumikuvahel hakkas jube valus .. järgnevast päevast võtsin töölt vabaks ja hommikul ärgates oli tagumiku vahelt kõik verine , asun hetkel Soomes ja ei oska väga kuskile pöörduda seoses viirusega , ei tule reisimine kõnealla . Siis sooviks teada , kas see on normaalne , või kuidas peaks käituma .

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pilonidaalsiinuse operatsiooni tulemuslikkus ei ole kahjuks 100%, võimalikud on retsidiivid. Ega midagi ekstreemset teha polegi vaja - hoolikalt pesta, võimalusel piirkonda vähemalt kord nädalas raseerida, salvilapp joodisalviga. Kui vaatamata nendele meetmetele jääb eritus püsima, võiksite tulevikus pöörduda kirurgi poole, kes Teid opereeris.