Tugevast valid alaseljas 27.03.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist,mind vaevavad tugevad valud alaseljas paremal pool,vahepeal ajab valu iiveldama,vahepeal ei lase magada.Kas oskate öelda millest võiks asi olla?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Seljavalude põhjuseid võib olla mitmeid - närvivalu, lihas-fastsiaalne valu, liigesvalu. Mis Teid piinab saab otsustada vaid peale läbivaatust ja uuringuid.