Imelik punn vööst all pool 13.08.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Paar aastat tagasi tekkis vööst alla poole selline punn. Tundub et oleks nagu nahk, mäletan et kunagi razeerides lõikasin sisse sinna ja nüüd aastatega on see suuremaks läinud. EI ole valulik ega midagi aga küsimus millega võib tegu olla ja kas peaksin laskma selle eemaldata?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pildi järgi healoomuline nahakasvaja. Soovitan eemaldada - ise see ei kao.