Puane laik kaelal 15.04.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Millega võiks tegu olla pildil? Nimelt oli mul pakter nimega serratia marcescens mis siis tekitas mulle naha kahjustusi sai rohud peale ja pakter pole edasi liikunud küll aga tekis sellest kaelale selline nahast kõrgem punane kogumik millelega saatsis mind arst lõpuks ultrahelise kust ei ole veel vastust tulnud andis ainult pildi (pilt manuses). Kas se on mingi arm kude või midagi tõsisemat. Se koht ise vahepeal lööb pistelisi valu löoke sinna külma ilmaga se koht valutab.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ultraheli diagnostikas pole nii tugev, et võiksin arvamust avaldada. Pealegi pole ühe pildi ja haiget nägemata üldse võimalik midagi diagnoosida - ultraheli diagnostika on siiski dünaamiline protseduur. Esitage need küsimused raviarstile, kirurgina ei ole pädev vastama.