Mao kolmnurgas valutab 23.05.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere minul selline mure et juba pikemat aega on kolmnurgas kõrvetav valu mis kandub ka ülespoole kõripiirkonda ja kui istun siis on selline tunne nagu miski pikistaks rinnus ja näiteks täna lööb sellise kuumuse üle kogu kõhu kuni kolmnurgast üles poole välja ,olen käinud mao uuringul nii mõõka neelamas kui ka ultrahelis kuid pole midagi leitud .mull on teaknoositud reumatroidatriid ja söön kangeid rohtusid nagu treksaan,mao kaitse rohi on ka peal.ehk oskate nõu anda mis viga

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui maos gastroskoopial midagi leitud ei ole, siis peaks edasi uurima. Südameprobleem võib anda sarnaseid vaevusi, kõhunääre jne.