Vasaku jala põlve ragisemine peale proteesi paigaldamist seoses kõhre kulumisega 14.05.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Eelmise aasta oktoobris teostatud operatsioon õnnestus,haav kasvas kinni . paistetust ei esine,põlve valulisust samuti enam mitte . Rohkem kui kolm kuud hiljem algas põlves püsti tõustes ragisemine, mis kestab tänaseni.Tegelen igapäevaselt võimlemisega ja liigun normaalse koormusega.Mõningatel juhtudel olen üle 10 kg raskust kandnud, äkilistest liigutustest hoidunud.Kas olen proteesi kahjustanud , võimalik proteesi nihe,lõtvus jne. Tänades,

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui Teil valu ega muid vaevusi ei ole, siis ei näe muretsemiseks põhjust. Soovitan sellest probleemist rääkida ka Teid opereerinud ortopeediga.