Mügarad kehal 16.04.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.

Tekkinud on kehale ebaloomulikud mügarad. Enamus 1cm-2cm diameetriga.
Kõige rohkem neid käsi vartel, mõned kannikate peal, kintsude peal , vähemalt 1 kõhu peal ja võibolla mujalgi.
Moodustised ei valuta.
Nad oleks nagu naha all. Kui neid mudida, siis saaks neid nagu naha all edasi tagasi liigutada.
Pehmema poolsed mügarad.
Naha värv loomulik nende peal.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi arvan samuti nagu perearst. Täie kindlusega saaksin väita vaid nägemise ja katsumise järgselt. Soovitan näidata end kirurgile.