Pimesoole opp 17.02.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

14.02.18 tehti laparoskoopiline pimesoole eemaldamine. 2 päeva olid haavad puhtad. Täna(17.02.18) avastasin, et see kõige suurem haav oli veritsenud. Kas see on normaalne?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Päris tavaline see ei ole. Ainult eritus, ilma palaviku ja enesetunde halvenemiseta, pole mingi katastroof. Sideme vahetusest peaks piisama.