Täiskõhu tunne alakõhus ja ka valu . 04.02.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Oleks nagu täiskõhu tunne ja gaasid ka ja pole üldse sellist tunnet ,et peaks wc minema,lihtsalt istudes potil pressides tuleb ja alakõhus on ka valud mis kiirgavad selga

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Te ei maini ühtegi uuringut - järeldan, et neid pole tehtud. Kui paremaks pole nende võtetega läinud, peaksite uuesti pöörduma perearsti poole täiendavateks uuringuteks. Põhjuseks võivad olla soolepassaazi häired erinevatel põhjustel, soolepõletikud, toidutalumatused.