Varba luu katki 29.01.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Lõin suure varba ära läksin emose tehti jalast pilt ja öeldi et varba lüli luu murd ja pandi kipsi. Lugesin varba luumurru kohta natukene ja seal oli kirjas et on ka teise varba külge teipimis võimalus? Kas võiks ise kipsi ära võtta ja teisd varba külge teipida? Kips olnud 3päeva

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui arst otsustas ikkagi kipsi panna, ei soovita iseravimisega tegeleda. Samal ajal - varvas on Teie, omal vastutusel ei saa seda ka keegi keelata.