Imelik muhk peas 09.11.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist, avastasin peas endal üsna tugeva muhu(vasakul pool, ca 4-5 cm meelekohast ülevalpool), ei tea millest tekkinud on. Juba 3-4 nädalat möödas sellest sündmusest kui tekkis ja ära ei kao. Muhk valu ei tee ja pea ka ei valuta. Muhk suuremaks ega väiksemaks ei muutu.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Hinnagu andmiseks peaks nägema/katsuma. Soovitan näidata perearstile. Kõige tõenäosem on ateroom ehk rasunäärme tsüstkasvaja.