anaalsfinkteri nõrkus 11.11.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Mul on diagnoositud kaasasündinud sidekoe lihaste nõrkus.Sellest lähtuvalt on mul veenilaiendid,rasedusarmid,tupeseinte nõrkusest põie allavaje,väline hemoroid,mis tekkis rasedusega,refluks.Tehti tupe eesseina võrkplastika,siis lingu op. koos tupetagaseina toestusega,kuna esines juba gaaside ja rooja pidamatus.Günekoloog saatis mind proktoloogile.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Proktoloog ongi õige spetsialist, kes sellise patoloogiaga tegeleb. Eestis on sellised spetsialistid Lääne Tallinna Keskhaiglas. Vaevalt mina kirja teel Teid rohkem aidata oskan.