Mõra v põrutus 18.07.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul oli varem parem jalg kipsis, oli mõra, kips võeti ära aga paistes on siiamaani aasta hiljem kukkus mu sama jala peale 80 kilo kaaluv poiss, põlve kohale, nüüd pean lonkama, põlve väga sirgeks ei saa panna ja krõnksu ka mitte. Paistes on ka.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie kirjeldus ei sisalda ühtegi küsimust. Leian, et peaksite pöörduma ortopeedi vastuvõtule.