Kas luumurruga on võimalik näppe liigutada? 28.03.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, kukkusin alpides käies mäesuuskadega käe peale ja ranne valutas väga kõvasti, kuid näpud liikusid ja käsi oli vaid veidi paistes. Läksin kohe arsti juurde ja avastati et randme juures on luumurd. Minu küsimus seisneb aga selles, et kas vastab tõele, et kas ikka oli luumurd kui näpud liikusid?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Luumurruga näpud peavad igal juhul liikuma.