Magu valutab/krampis 04.02.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Selline mure, et magu valutab juba varsti pea nädal.Magu oleks nagu krampis koguaeg. Laupäeval ajas igasugune vedelik ja toit oksendama ning korralikult magada ei saa. Nüüd on lihtsalt püsiv kramp see, kerge valuga kuid tekib ka hetki kus valu tugevam ja teravam

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan pöörduda perearsti poole. Maovaevuste raviks on olemas kaunis tõhusad ravimid. Kui need paari päevaga ei aita, peaks tegema gastroskoopia.