Muna selgroo kõrval 27.01.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Tekkinud on selgroo kõrvale naha alla selline pisike tugev muna mis tekitab siis tööd tehes valu ja katsudes on ka valus. Sooviksin teada mis see võiks olla ja kuna asun hetkel komandeeringus siis ei ole võimalust ka perearsti külastada. Otseselt muna välja ei paista kuidagi kuid katsudes on seda naha all tunda. Eeldan, et see on seljalihase läheduses

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

See võib olla lipoom e.rasvkasvaja. Et seda aga kindlalt väita, oleks vaja näha/ katsuda.