Valud kõhus ja rinnus 04.01.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul siis selline mure, et pikemat aega olnud valud rinnas ja kõhus. Valud tekivad just öösel. Magama minnes valusid pole, aga hommikul ärgates on need olemas, aga kaovad kähku. Päeval probleemi pole. Kuigi valud on, siis enesetunne kehv pole. Milles võib probleem olla?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kindlat diagnoosi kahjuks ainult sellise informatsiooni põhjal panna ei oska. Soovitaksin teha gastroskoopia. Selleks peaksite pöörduma perearsti poole.