Küünarnuki naksumine 03.11.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Küünarliigese sisemine osa hüppab naksudes ca 1 cm kui kätt kõverdada. Valus ei ole. Tegelen spordiga, suuusatamisega, mida jõulisemalt kätt kõverdada seda suurem naksumine on. Mis asi see võib olla?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegemist spetsiifilise ortopeedilise probleemiga, mis teemal ei söanda sõna võtta. Kui valus ei ole, siis midagi hirmsat olla ei tohiks. 1.5 kuu pärast saate ortopeedi käest pädeva vastuse.