Pimesoole põletiku järgne palavik ja valu alakõhus 01.03.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, 24. veebruaril tehti mulle lahtine apendektoomia. 2 päeva pärast lubati koju.Koju jõudes samal päeval tõusis palavik ..alul 37C, siis 38C. Püsib tugev valu paremal alakõhus. Pöördusin uuesti EMOsse. EMOs tehtud uuringud näitasid kerget põletiku tõusu ja kirjutati kaasa Unasyni 750mg x2 9ks päevaks. Täna olen juba 3 päeva antibiootikumi tarvitanud aga palavik endiselt 37-38,5C. Valud endiselt paremal alakõhus, ka nagu tulitaks sealt piirkonnast. Mida edasi tegema peaks, kas uuesti EMOsse pöörduma, sest AB ilmselgelt ei takista põletiku levikut?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan pöörduda uuesti EMO-sse.