Siinuse operatsioon 25.02.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Mulle tehti reede operatsioon siinuse(fistul) pärast. Kas need on üks ja sama asi ja kuidas nende ravi tavaliselt läheb. Kui korralikult kodus ollla ja puhata siis kas on suur võimalus et paraneb ilusti ära?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Siinuseid on inimesel mitmeid. Te ei täpsusta, millises kohas Teil operatsioon tehti. Kui see oli ristluu/õndraluu peal, siis on umbes 50%, et paraneb ilma igasuguse probleemita, 50 % on oodata siiski hava paranemist üle põletiku.