Tume/sinine punn naha all 11.02.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.

Mul on olnud vähemalt 10 aastat selja peal tumesinine punn (naha alune)...mäletan, et kui ma selle avastasin (15 a), siis proovisin seda pigistada ja sealt tuli sellist roheka värvusega vedelikku. Pärast seda enam ei puutunud ja punn on kogu aeg olnud sama suurusega. Alles nüüd olen hakanud mõtlema, kas peaks seda arstile ikkagi näitama minema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kindlasti peaksite seda arstile näitama kui soovite sellest vabaneda.