pärast pimesoole operatsiooni 26.02.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
19.a. diabeetikust tütrel oli 2 nädalat tagasi pimesooleoperatsioon. Kui niidid välja võeti, oli kõik ilus. Eile käis koolis ja täna on õmbluse kohtades mädased valged täpid, ka on haavast ülespoole tekkinud paistetus, mida enne polnud. Kelle poole peaks pöörduma, kas kirurgiaosakonda või perearstile või pole põhjust muretseda, peaks ootama, mis saab edasi?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kõige parem oleks pöörduda raviasutusse, kus Teie tütart opereeriti, valvearst on seal alati olemas. Kui palavikku ei ole, ei usu ma midagi eriti hullu olevat.