Kõva punn 14.07.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul oli lõua all paremal pool suur mädapunn mitu kuud. Nüüd on mäda kadunud, aga järgi on jäänud naha alla 0.5x0.5 cm suurune kõva moodustis. Mis asi võib see olla? Mida sellega peaks ette võtma?

Aitäh!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma näo-ja lõualuu kirurgi vastuvõtule. Ilmselt tuleb kirjeldatud moodustis eemaldada ja seejärel histoloogiliselt (mikroskoobiga) uurida - ssis saab ka selgeks, mis ta on. Võimalusi on palju.