lõhkevad veresooned 29.06.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Triin, 61 : tänan teid vastuse eest. Küsin veelkord, kelle poole peaks pöörduma, kui on tegemist veresoonte seina nõrkusega või hüübimishäiretega? Missuguse arsti valda kuuluvad veresoonte probleemid? Perearst ei pidanud vajalikuks isegi vereanalüüsi tegemist.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Alustama peaksite siiski perearstist. Probleem kuulub (üld)teraapia alla.