luumurd 15.06.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul juhtus selline lugu, et 25.aprillil ma astusin valesti käisin kiirabis siis leiti, et mul on lihtsalt lihase rebend. Ma küll mainisin, et kaks aastat tagasi oli mul teise jalaga sama lugu ja siis leiti, et mul on luumurd. Siis mai lõpul käisin ma kirurgil kuna paistetus ei läinud alla, siis leiti tänu ultrahelile, et mul oli luumurd. Mulle öeldi, et enam pole mõtet lahti murda kuna see pidi mingi väike luu olema mis on valesti kasvanud. Aga nüüd peaks jälle tagasi kirurgile minema, kuna see jalg teeb jälle valu. Mis võidakse mu jalaga nüüd teha?KAs kindlasti on opetratsiooni vaja

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kahjuks ei ole ma näinud ei Teie jalga ega röntgenpilti, ega tea ka missugusest luust on jutt - seega ei oska vastata. Soovitan pöörduda ortopeedi poole ja need küsimused esitada temale.