varvas põletikuline 10.12.03 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Juba nädal aega on mul suur varvas põletikuline. Nüüd juba paar päeva on ka mädane. Puhastan vesinikuga ja leotan kaaliumbermanganaadi vees. Olen proovinud mitmete salvidega (Hranitel ja Višnevski), aga miski ei aita. Mida ma tegema peaks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pöörduge kirurgi vastuvõtule. Kõik, mida siiani olete teinud, on õige. Ainult Teie selgituse järgi ei oska öelda, milles põhjus võiks olla.