Suur varvas 19.07.03 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Arvatavasti kasvab kusagilt küüs sisse ja nii juba mitu aastat.. Selle aja jooksul on küüne äärde tekkinud lihamügarik. Käies valus ei ole ja varvast liigutades ka mitte, küll aga siis kui näiteks palli taguda või kusagile vastu minna. Kuhu peaks pöörduma ja mida tegema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sissekasvanud küünega peaks pöörduma kirurgi poole. Reklaame sissekasvanud küünte ravimise kohta on ajakirjanduses palju - sinna saate pöörduda ise ja ravi eest tuleb maksta. Odavam tee on võtta perearstil saatekiri, kes siis suunab Teid kirurgile. Seal tuleb ka maksta visiiditasu, aga kordades vähem.