Valutav anuse piirkond. 23.08.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tugevate liigespõletiku ja -valude vastaste ravimite tarvitamisel põletav valu päraku piirkonnas.Pühkimine,pesemine äärmiselt valulikud,käsn vahel kergelt verine või limane.Diagnoositud haavand,kuid väga valulik kogu rõngas.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi on Teil anaalfissuur. Tõsine häda - ei tapa, aga segab elamist. Haiguse ravi on väga pikaajaline, vahel on vajalik ka operatiivne vahelesegamine. Peate pöörduma ikkagi proktoloogi poole - kui keegi üldse aidata oskab, siis nemad.