Ninavaheseina operasiooni järgne olukord 29.04.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

10 päeva pärast ninavaheseina operatsiooni tekkisid alguses peavalud, kerge väsimus ning järgmine päev ka ajas veidi iiveldama. Nina ei valuta, vaid on läinud aina paremaks. Kas need sümptomid võivad olla põhjustatud operatsioonist (ehk on tekkinud mingi põletik vms) ? Verejooksu ninast ega palavikku pole olnud. 4x päevas kasutan nina loputamiseks soolalahust. Peale operatsiooni võtsin 5 päeva antibiootikume ning samal ajal ka turset vähendavaid tablette (Cirrus).

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilmselt on need nähud seotud ikkagi operatsiooniga. Kui enesetunne siiski läheb ajas paremaks, muretsemiseks põhjust ei näe.