opereeritud haav mädaneb 26.04.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tehti operatsioon 20.04.16 mille käigus eemaldati implantaadid käest.
Kuna ilmselt organism ei talunud impla......... ja eritas vedeliku ja ka aegaajalt mäda.Tänaseks käsi kipsis kuna luu pole 100% luustnud.Käsi aga paistes ja valus pigistades tuleb verist mäda.Määrati antibiootikumid.Kas see on raviks piisav?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Probleem ortopeediline, mina vaid üldkirurg.
Kas antibiootikumiravi on piisav, saab otsustada vaid röntgenpilti ja kätt vaadates. vahel on vajalik ka luukolde puhastus.