Sapipóie eemaldamine. 14.04.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Pean minema nädala pärast sapipóie eemaldamisele. Hetkel on mul natuke nohu. Kas peaksin teavitama eelnevalt haiglat sellest ja kas nad lükkavad mu operatsiooni edasi vói pole see takistuseks. Op-i eelsed analüüsid olid kóik korras.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Üldiselt ülemiste hingamisteede haigusnähtudega plaanilisi operatsioone ei tehta. Nädalaga peaks aga nohu taanduma.