valu kohus 04.04.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

mull on vaheldumisi vasakus kuljes valu vahest mitu korda päevas ja vahest moni päev vahel .kas voib olla porn ja mida ma kodus saaks teha ,valu on näriv kuid talutavja ka tihti on kohu puhitus.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kodus peale valuvaigistite võtmise ei oska midagi soovitada, kuna valude põhjus on ebaselge. vajaksite uuringuid. Pöörduge perearsti vastuvõtule.