Laps 5aastane 25.03.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere selli e küsimus et 5a lapsel märgati lastaias magamise ajal et lapse peas on üks veresoon suurek läinud (painunud) , kas tegemist on probleemiga, millega tuleks kontrolli minna, kuna mul omal, kui lapse isal ka veresooned läbi naha paistavad ja suured on, siis kas tegu võib olla pärilikkusega.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan pöörduda perearstile - ilma nägemata ei oska sellele küsimusele vastata.