Proktoloog 23.03.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, Taaskord hädas hemorroidide ja pärakulõhega. Otsustasin, et käin proktoloogi juures kontrollis...aga kas Tartus ei olegi võimalik erakliinikusse sellise probleemiga minna?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Usun, et Tartus on erakliinikuid, kes proktoloogiliste probleemidega tegelevad. Igal juhul on selliste probleemidega tegelevaid kirurge Ülikooli Kliinikumis.