jalgade valu 19.03.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere Mul on väga suured jalavalud,perearst ütleb ,et kõik on korras

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Valu põhjuseid võib Teil olla mitu - opereeritud jalg, läbipõetud roospõletikud - need mida ise mainisite. Peale selle võib valudel olla veelgi põhjuseid - liigespõletikud, venoosne või arteriaalne verevarustuse häire. Mis konkreetselt Teid vaevab, pole kirja teel võimalik otsustada.