Kõhus on 7-8 väikest armisonga. 29.02.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kui mul on songad kõhu piirkonnas kas tohin HYPOXI treeningut kasutada kus :

Meetod töötab :
Kõige tähtsam aspekt keharasva edukal vähendamisel on optimaalne vereringe probleemsetes kehaosades. See on koht, kus HYPOXI-Meetod on ainulaadne. Probleemsed kehaosad pannakse suunatult surve alla, esmalt alarõhuga (põhineb kuputeraapial) ning seejärel ülerõhuga (tuntud kui kompressiooniteraapia). Samaaegselt stimuleerib ainevahetust mõõdukas kineetiline treening. Sellisel moel üleliigne rasv aktiveeritakse ja transporditakse läbi vereringe lihastesse põletamiseks. Ja mitte ainult see: HYPOXI parandab ebameeldivat tselluliidi välimust ning tugevdab naha- ja sidekude. Tulemus: trimmis nahk ja palju ilusam jume.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui Teil seejuures vaevusi ei teki, siis ei näe ka probleemi. Kirjeldatud treeningmetoodikat kahjuks ei tunne. Pole ka kursis Teie armisongadega - sellises vanuses peaks mõtlema ka nende parandamisele.