Ei tunne oma kanda. 21.02.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

29. Detsember oli mul kanna operatsioon peale seda kui koju lasti haiglast panin tähele et ei tunne oma väikest varvast ja osaliselt ka talla alust kuni kannani.kas peaksin muretsema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Igasuguse operatsiooniga paratamatult saavad kahjustatud mingil määral nahanärvid. Osaliselt see taastub, osaliselt võib tundehäire jääda, kuid inimene harjub sellega ja ei pane hiljem tähelegi. Mina ei muretseks.