torkasin puupinnu sügavale sõrme,on näha kuhumaani,sealt on nahk valge on umbes 1,2 cm sügavusel sõrme keskmise liigese juures,kas peaksin kirurgi külastama,ise proovisin,aga nii sügaval,et kätte ei saa 21.01.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

torkasin puupinnu sügavale sõrme,on näha kuhumaani,sealt on nahk valge on umbes 1,2 cm sügavusel sõrme keskmise liigese juures,kas peaksin kirurgi külastama,ise proovisin,aga nii sügaval,et kätte ei saa,väga valus on ka

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võõrkeha peaks eemaldama. Kui ise kätte ei saa, soovitan pöörduda traumapunkti.