Käies vasakul kannas terav valu 07.11.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Selline mure. Astusin autost välja, ja siis lõi äkki vasakusse kanda terav valu, ja selle tagajärjel praegugi valus kõndida , ja tuikab isegi mitte jalga maas hoides. Äkki oskate nõu anda,millega tegu.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sellise valu põhjus võib olla kannas aga ka alaseljas. Kui paari päevaga ei möödu, peaksite pöörduma perearsti poole.